Szycie pościeli, firan i zasłon - Szwalnia VISAL

Szycie pościeli, firan i zasłon

Funkcjonowanie naszej szwalni rozpoczęło się wiele lat temu właśnie od szycia firan, zasłon i pościeli. Zainteresowanie wśród lokalnych klientów było ogromne, dzięki czemu mogliśmy rozwinąć się i tworzyć dzisiaj profesjonalną szwalnię, poszerzając zakres jej działalności. Jeśli szukasz szwalni, w której chcesz uszyć firany, zasłony, porządną pościel dla swoich klientów – trafiłeś idealnie.

Szycie pościeli, firan i zasłon

Poduszki ozdobne, narzuty i pościel, to prosty sposób na odmianę pomieszczeń. Coraz więcej osób przywiązuje uwagę do jakości snu a my szyjąc dbamy o najmniejsze detale, dlatego pomagamy im się wysypiać. Uszyjemy wiele rodzajów pościeli — pościel bawełnianą, bambusową, flanelowa, satynowa a także z kory.

Oryginalnego i niecodziennego charakteru nadadzą również właściwie dobrane firany w połączeniu ze stylowymi zasłonami. Szyte w naszej szwalni firany i zasłony nadają charakteru w salonach i kuchniach w polskich domach a także wnętrzom komercyjnym – hotelom i pensjonatom. Wystrój okien z nowoczesnymi firankami to prawdziwa przyjemność dla oka i gwarancja satysfakcjonujących efektów.

Jeśli chcesz zaoferować swoim klientom gotowe produkty i zagościć w ich domach – zapraszamy do kontaktu.